Natuurlijk mag jouw bedrijf niet ontbreken!

De vakbeurs foodspecialiteiten is geschikt voor zowel grote als kleine exposanten. Het is een goede plek voor bedrijven om hun producten te laten zien.

Stand boeken

Exposantenlijst

Hieronder vind je de deelnemerslijst van de Vakbeurs Foodspecialiteiten 2024. Als je ook wilt deelnemen, neem dan contact op met het beursteam via info@foodspecialiteiten.nl of via het contactformulier.

Standnummer Bedrijfsnaam Website
25 1906 - makers van charcuterie www.1906makersvancharcuterie.nl
240 2CC-Drinks www.2cc-drinks.nl
26 621 Ferments www.621ferments.com
224 Alaska Bedrijfskoeling www.alaskacooling.com
237 Ambachtelijke Versdetailhandel Nederland (AVN)   www.avn.nu
42 Anne & Co www.anne-co-import.nl
273 AVO www.avo.de
203 Bedrijfsadvies Versambachten www.bavab.nl
241 Bema  www.bemabv.com
115 Bizerba Nederland www.bizerba.nl
296 Blue Olive www.blueolive.nl
125 Bodart & Co www.bodartenco.be
32 - 33 Boeren Goudse Oplegkaas www.boerengoudseoplegkaas.nl
290 BOMMEL & BOMMEL delicatessen www.bommelenbommel.nl
247 Bon Vivant In-site  www.bonvivantinsite.nl
258 Bowls & Dishes www.bowls-dishes.com
122 Brandt & Levie www.brandtenlevie.nl
114 Brauer Food www.brauerfood.nl 
221 Bus Whisky Distillers www.buswhisky.com
35 CaramelZ www.caramelz.nl
306 Cardtho Cardprinters / Van Erkel Winkelmaterialen www.cardtho.com 
1 Casa Reinders Charcuterie www.casareinders.com
2 Casa Reinders Charcuterie (andere naam) www.casareinders.com
  Certificering Foodspecialiteitenwinkels www.foodspecialiteitenwinkels.nl
303 Chocorots www.chocorots.nl
289 CiaoHelena www.ciaohelena.nl 
229 Clæver Systems www.claever-systems.com
270 CONO Kaasmakers www.cono.nl
154 Consorzio del Prosciutto di Parma NL - B&Dmc www.prosciuttodiparma.com
222 Creare Salades www.crearesalades.nl
232 Crisstory www.crisstory.nl
177 Koninklijke CVAH www.cvah.nl
10 Davis Pure Foods www.davispurefoods.nl
305 DEGENS TASTEMAKERS Solina Netherlands www.degens.eu
178 DeJong Cheese www.dejongcheese.nl
175 Deli Harmony/st.Hendrick www.stHendrick.nl 
110 Delinuts www.delinuts.nl 
168 Delmo Groothandel www.delmo.nl
277 The Depot www.thedepot.be
295 DIGI Nederland www.digi.eu 
267 Dishes & Deco www.dishes-deco.com
41 DK Household brands www.brandlands.eu
40 DOOEK www.dooek.com
308 Handelsonderneming F. van Dop www.vandopbv.nl
19 Dragovic Olive Oil   www.dragovic-oliveoil.nl
14 Dreug www.dreugworst.nl
275 DSM www.dsm.com
5 Coöperatie Duinzuivel www.duingoed.nl/kaas
262 Duroc d'Olives www.durocdolives.com
263 De Eekhoeve Bijzonder & Puur www.eekhoeve.nl 
150 De Eenhoorn koffie & thee www.eenhoorn.eu
169 Eggink Verpakkingen www.eggink-verpakkingen.com
16 Eiroem www.eiroem.nl
8 El Sauco www.elsauco.biz
310 Van Erkel Winkelmaterialen www.vanerkel.nl
223 ES Textiel www.estextiel.be
285 Van Es Verpakking/Houtenmandjes.nl www.houtenmandjes.nl
149 Eshuis www.eshuis.nl
118 Euroflex Printing Holland bv www.euroflexbv.com 
15 FERVENA www.fervena.com
284 Fine Dining & Living www.finediningandliving.eu
179 Flor y Sabor www.florysabor.eu
112-209-172 Foodimpuls www.foodimpuls.nl
304 Foodkitchen BV www.foodkitchen.nl
250 The Foodystore www.thefoodystoreb2b.nl
282 For the People www.forthepeople.nl
  Frigomil NV www.frigomil.be
28 Fruitlayer www.fruitlayer.com
7 Fudge-World www.fudge-world.com
233 The Garlicmaster www.garlicmaster.nl
254 Geels Koffie & Thee sinds 1863 www.geelskoffiethee.com
153 Kaasboerderij de Gelder www.kaasboerderijdegelder.nl
293 De Geneughten www.DeGeneughten.nl
298 GILI non-alcoholic drinks www.gilidrinks.com
3 Gkazas Olijfolie www.gkazas.com
22 Goodfoods www.goodfoods.nl  
253 Greenomic Delikatessen www.greenomic-deli.com
235 Grensland Zuivel www.grenslandzuivel.nl
279 Groene Hart Service Detachering www.groenehartservice.nl
218 Guilde Des Maitres Fromagers aux Pays-Bas www.kaasgilde.nl
207 GustoNL www.gustonl.nl
37 Halfes www.halfes.nl 
288 Van Ham Exclusive www.vanhamexclusive.com
200 HAP B.V. www.hapbv.nl
9 Van der Heiden Kaas www.vanderheidenkaas.nl
219 Heyde Hoeve www.heydehoeve.nl
38 Hert Bier www.hertbier.nl
20 Hevel Vacuum www.hevel.nl
24 Hoeksche Chips (Hoeksche Hoeve) www.hoekschechips.nl
227 ICEX www.icex.es
302 Imperial Meat Products www.my-imperial.be
283 In2Food www.in2food.nl
268 Integral Interieur | Van Erkel Reclame & Styling www.vanerkelreclame.nl  / www.integral-interieur.be 
201 Intercheese Holland www.intercheeseholland.nl
238 Interkring Vers www.interkring-vers.com
4 Jamonreal www.jamonreal.nl
307 JanBax www.janbax.nl 
266 Jongeneel Verpakkingen www.jongeneelverpakking.nl 
121 Jovino Import  www.jovino.nl
39 K&F De Pauw www.knfdepauw.be
116 Kaasall-in www.kaasallin.nl 
206 De Kaasfabriek www.dekaasfabriek.nl 
166 Kaasgroothandel De Hanze, Driepak Verpakkingen, Verhoeff Foods www.kaasgroothandeldehanze.nl  / www.driepakverpakkingen.nl  / www.verhoeffurk.nl 
261 Kadokast www.kadokast.nl
31 Keilekker Brabantsche Worstenbroodjes www.keilekker.nl
123 Kingnuts & Raaphorst B.V. www.kingnuts-raaphorst.com
133 Klepper & Klepper www.klepperenklepper.nl
215 Koninklijke Nederlandse Slagers www.knsnet.nl
244 Koppejan Noten www.koppejannoten.nl 
248 Het Krullvarken www.krullvarken.nl
281 Lacoum www.lacoum.nl
124 Lambertz & Visser Specialiteiten groothandel www.lambertzenvisser
165 'sLandsBeste www.slandsbeste.nl
265 Lenstra Informatica www.lensinfo.nl
271 Leonidas www.leonidas.com
297 Livar www.livar.nl
 129 Mand en Deco www.mandendeco.nl
210 MariCase www.maricase.nl 
27 Mathilde's Kaas www.mathildeskaas.nl
255 Mercato Italiano www.mercato-italiano.nl
228 Migro-Hal Trading B.V. www.migrohal.nl
225 De Monnik Dranken www.monnik-dranken.nl
109 Naturalia www.naturalia.nl
256 NOIX Notenatelier www.noix.nl
301 De NotenBeurs www.notenbeurs.nl
292 Nutstoday www.nutstoday.nl
167 Wijnhandel van Ouwerkerk www.wijnhandelvanouwerkerk.nl
174 Opa's Keuken volgt
220 Pietercil www.pietercilfoodservice.com
6 De Pindakaaswinkel www.depindakaaswinkel.nl
246 Postuma AGF   www.postuma.nl 
18 Coöperatie De Producent www.deproducent.nl
170 PureHam  www.pureham.nl
242 Quality Guard www.qguard.be/nl/
113 Kaashandel Remijn www.kaashandelremijn.nl 
264 De Ridder & Den Hertog   www.renh.nl
119 Wijnimport Jos Rijnaarts www.jr.nl 
299 Roodbonter www.roodbonterkaas.nl
17 Sauzenzo https://www.facebook.com/p/Sauzenzo-100095076043024/
286 Schermer Wijnkopers www.schermer1782.nl
243 Schulp Vruchtensappen www.schulp.nl 
245 Sem's Deli www.semsdeli.com
216 Slagersvak www.slagersvak.biz
239 Spako Food Machinery BV www.spako.nl
29 Suboro www.suboro.nl
121a SVO vakopleiding food www.svo.nl
287 Switzerland Cheese Marketing www.kaasuitzwitserland.nl
231 TFC-services www.tfcsoftware.nl
280 Tinc Set | Wijn Selecteurs www.tincset.nl
236 topSlijter www.uwtopslijter.nl
176 Imkerij de Traay www.detraay.com
309 Treasure Tea Company www.treasuretea.nl
259 Treur Kaas www.treurkaas.nl
30 Paul van Trigt www.paulvantrigt.nl 
294 Uw Slager B.V.  www.foodimpuls.nl
162 Vakcentrum www.vakcentrum.nl 
111 Van Beek Kaas www.vanbeekkaas.nl
272 Van Kempen en Co en Mercurius geen
251 Van Schier Kaas / Zuivelcooperatie Schiermonikoog www.vanschier.nl
278 VANDENBELD exclusive wines www.vandenbeld.fr
117 Vandersterre www.vandersterre.nl 
211 Vemag Seydelmann.nl www.vemag-seydelmann.nl
171 Verbunt Verlinden www.verbuntverlinden.nl
120 Verburg Kaas www.verburgkaas.nl 
213 Vereniging van Keurslagers www.keurslager.nl
291 Verstegen Spices & Sauces https://professioneel.verstegen.nl/
11 Vink Fruitboerderij www.vinkfruitboerderij.nl
34 Vinoviccio www.vinoviccio.com
249 VKF Renzel BV www.vkf-renzel.nl
311 Vleesmagazine www.vleesmagazine.nl
151 Vlielander Kaasbunker www.zeewierkaas.nl
400 - 438 Voets Specialiteiten www.voetsspecialiteiten.nl
274 Van den Waal www.vandenwaal.nl 
276 Weda www.weda.com
202 Werk aan de Winkel www.eriswerkaandewinkel.nl
300 Wijngaardkaas www.wyngaardkaas.nl
234 Woods Tableware www.woodstableware.nl
260 De Worst Groothandel www.deworstgroothandel.nl 
36 De worstmaker www.deworstmaker.nl
252 Worstenspecialist Montagnel www.montagnel.nl
13 Zeeuwsche Zoute  www.zeeuwschezoute.nl
257 J. Zoetelief bv www.zoetelief.nl
226 Zweistra www.zweistra.nu





Laatste update op: 11-07-2024